Türkiye’nin özel inşaat şirketlerinden biri olan ASDORA YAPI A.Ş. kurumsal kimliği ile inşaat sektörünün kaliteli dürüst şirketlerinden biridir.

Asdora İnşaat, 2007 yılındaki kuruluşu itibariyle konut projeleri, özellikli yapılar, kamu projeleri ve altyapı projeleri yapmaya başlamıştır. Emin adımlarla büyüme hedefi doğrultusunda çalışmalarını sürdüren Asdora İnşaat, bir çok yapı inşa etmiştir. İstanbul’da bugüne kadar toplam 100.000 metrekarelik inşaatı hayata geçirmiştir.

Türkiye’de İstanbul’da ofisi bulunan Asdora İnşaat yapı sektöründe hizmet vermektedir.
Yaptığı her projede ülkenin ekonomik, sosyal ve kültürel değişimlerini yakından takip edip ihtiyaca yönelik esnek çözümler sunarken, yaşam kalitesi standartlarını da yukarı çekmeye özen göstermektedir. Bu amaçla Asdora Yapı, şehrin en iddialı lokasyonlarında bölge coğrafyasının zemin özelliklerine uygun, alt ve üst yapıları en son teknolojilerle kurulu, deprem yönetmeliğine uygun, arazinin gerektirdiği inşaat tekniği göz önünde bulundurularak dayanıklı, güvenli ve çağdaş yaşam alanları geliştirmektedir.

Asdora Yapı projeleri; tasarım ve şantiye aşamaları nitelikli teknik kadrosu tarafından kendi bünyesinde yürütülmektedir. Bu sayede proje süreçlerinde hızlı şekilde ilerleyerek müşterilerine eksiksiz anahtar teslim mekânlar sunmaktadır.

Projelendirmeden başlayarak anahtar teslimine uzanan bir sürecin her aşamasında, kendi standartlarını aşan bir kalite anlayışını benimseyen ASDORA İnşaat, özellikle orta, büyük ölçekli konut projeleri ve altyapı işleri konusunda kayda değer bir bilgi birikimine sahiptir.

Vizyon

Hayata geçirdiği projelerin yanı sıra iş yapış biçimi, kurumsal değerleri, organizasyon yapısı ve yönetim anlayışıyla Türkiye ve dünyaya örnek bir kurum olmak.

Misyon

Konfor, kalite ve estetiğin bir arada bulunduğu, çağdaş şehirlere yaraşır yapılar oluştururken müşterilerimize beklentilerinin ötesinde ürün ve hizmetler sunmak.